Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Dezinfectie- Unitati de Invatamant in conditii corespunzatoare cu respectarea normelor de sanatate, mediu, Securitate in munca si PSI. Activitatile DDD sa fie efectuate doar cu personal calificat in functia de AGENT DDD sau OPERATOR DDD conform certificatelor de calificare profesionala eliberate de organele competente. Firma sa Detina autorizatii de la urmatoarele institutii Primaria Municipiului Bucuresti, Directia de Sanatate Publica, Directia Sanitar-Veterinara, Ministerul Administratiei si Internelor Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti- Serviciul Arme, Explozivi si Substante Periculoase, Ministerul Mediului si Padurilor- Agentia Nationala pentru Protectia Mediului. Dezinfectantele folosite de firma sa fie avizate de Minsiterul Sanatatii-Comisia de Biocide ce sunt cuprinse in referatul eliberat de organele competente. La momentul interventiei, operatorii se vor prezenta doar cu substante sigilate, avand termenul de valabilitate trecut pe recipient, si deasemenea vor respecta specificatiile tehnice ale producatorului de substanta.
- Număr anunț
- DA25065410
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC (CUI 4203865)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,20 RON
- Valoare atribuită
- 691,20 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.