Atribuită
Cumpărare directă
Recertificarea Sistemului de Management al Calitatii cuprinde urmatoarele etape: Etapa 1: Auditul de recertificare cuprinde activitatile: 1.1 Initierea Recertificarii 1.2 Auditul de recertificare 1.3 Acordarea certificatului de conformitate, valabil 3 ani, cu conditia efectuarii auditurilor de supraveghere anuale Cost: 3338 lei + TVA Etapa2: Supravegherea sistemului de management - Audit de supraveghere 1, la 12 luni de la certificare Cost: 1430 lei + TVA - Audit de supraveghere 2, la 24 luni de la certificare Cost: 1430 lei + TVA TOTAL VALOARE OFERTA (Audit de recertificare + 2 audituri de supraveghere): 6198 lei +TVA.
- Număr anunț
- DA25058605
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.198 RON
- Valoare atribuită
- 6.198 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.