Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj acumulator auto, avand urmatoarele caracteristici: - capacitate (amperaj): 70 Ah; - curent pornire: minim 630 A; - tensiune: 12 V; - polaritate: normala; - montaj pe un autoturism Dacia Duster, fara functie start-stop; - garantie: minim 24 luni de la montaj; Pretul ofertat va include transportul acumulatorului, manopera pentru inlocuire si predarea acumulatorului vechi pentru reciclare.

Număr anunț
DA25075704
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,04 RON
Valoare atribuită
203,04 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,04 RON

din 203,04 RON estimat