Atribuită
Cumpărare directă
Detergent solid DERO RUFE AUTOMAT industrial profesional 10 kg sac praf pulbere Wash,Detergent concentrat pardoseli pardoseala gresie faianta universal ambalat la 5L ASEVI,Sapun rezerva lichid cu glicerina ph neutru ambalat la 5 L 5L litri pret / bidon AXIAL
- Număr anunț
- DA25082051
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.933,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.933,10 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.