Atribuită Cumpărare directă

Canistra antibacteriana aspiratii secretii pacient reutilizabila Tehnologie antimicrobiana incorporata ce ofera protectie impotriva MRSA, E.Coli, Salmonella, etc. Autoclavabila. Gradata. Prevazuta cu tubulatura impregnat antimicrobian pentru VACUUM. Dimensiuni disponibile: 3 litri - 10BUC / Punga cu siicagel poate poate fi de 2000 ml - 20BUC / 3000 ml - 20 BUC

Număr anunț
DA25061160
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.130 RON
Valoare atribuită
2.130 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.130 RON

din 2.130 RON estimat