Atribuită
Cumpărare directă
APROV PT CONTORIZARE NR. NEC. 2930/12.02.20 Mecanism complet FGH DN 15 tip 420PC , R 160 - 50 buc, 60 RON/buc Mecanism complet FGH DN 15 tip 420 , R160- 50 buc, 55,20 RON/buc Mecanism complet FGH DN 20 tip 420 PC , R160- 50 buc, 63,50 RON/buc Mecanism complet FGH DN 20 tip 420 , R 160- 50 buc, 53,70 RON/buc Turbina contor 420/420 PC , DN 15/20 FGH- 25 buc, 7,20 RON/buc
- Număr anunț
- DA25095017
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.050 RON
- Valoare atribuită
- 12.050 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.