Atribuită
Cumpărare directă
Monitor de scena Alto Tourmax SXM112A, activ, putere 800W, difuzor de 12" si driver de 1" neodym, intrare XLR/Line cu control al volumului, iesire XLR pentru a conecta mai multe boxe, 16 presetări de modelare pentru a optimiza caracteristica sunetului, design robust, finisaj rezistent.
- Număr anunț
- DA25070712
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL CUGIR (CUI 39638781)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.293,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.293,27 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.