Atribuită Cumpărare directă

Omnistrip, benzi adezive de unica folosinta cutie cu 50 bucati (COD: 2054) Dimensiuni: 6 x 38 mm permite fixarea sigura a marginilor plagii Indicatii: inlocuirea suturilor chirurgicale in plagile taiate acute si postoperatorii

Număr anunț
DA25053141
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33141111-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.560 RON
Valoare atribuită
3.560 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.560 RON

din 3.560 RON estimat