Atribuită
Cumpărare directă
Lexmark mono MS310DN - unitate cilindru compatibil 60000 pagini,50F0ZA0 7 94,00 Lexmark X850E unitate cilindru compatibil 48000 pagini,X850H22G 1 110,00 Konica Minolta Develop Ineo 224e - unitate cilindru compatibil 40000 pagini 2 188,00 Xerox color A3 WorkCentre 7830 - toner compatibil cyan 15000 pagini,006R01517 3 93,00 Xerox color A3 WorkCentre 7830 - toner compatibil magenta 15000 pagini,006R01518 3 93,00 Xerox color A3 WorkCentre 7830 - toner compatibil yellow 15000 pagini,006R01519 2 93,00 Brother DCP L2552DN - unitate cilindru compatibil 12000 pagini,DR-2401 1 29,00 HP Color Laserjet pro MFP M176n - toner compatibil cyan 1000 pagini,CF351A 1 19,00 HP Color Laserjet pro MFP M176n - toner compatibil magenta 1000 pagini,CF353A 1 19,00 HP Color Laserjet pro MFP M176n - toner compatibil yellow 1000 pagini,CF352A 1 19,00
- Număr anunț
- DA25067020
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.974 RON
- Valoare atribuită
- 1.974 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.