Atribuită Cumpărare directă

Firma prestatoare de servicii de medicina muncii: -prevenirea accidentelor de munca si a bolilor profesionale -suptavegherea efectiva a conditiilor de igiena si sanatate in munca -asigurarea controlului medical al salariatului ata la angajarea in munca cat si pe durata executarii contractului individual de munca -intocmirea fisei de aptitudini in urma controlului medical -pretul stabilit este pe om/ luna/fara TVA

Număr anunț
DA25064263
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Furnizor / câștigător
M.M. VANCU SRL (CUI 15256067)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,50 RON
Valoare atribuită
362,50 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,50 RON

din 362,50 RON estimat