Atribuită Cumpărare directă

1 BUC CAMERA DE SUPRAVEGHERE IP BULLET - 4 BUC CAMERA DE SUPRAVEGHERE IP UPR - 4 BUC HARD 4TB - 1 BUC SURSA ALIMENTARE 2A- 8 BUC SWITCH - 4 BUC SURSA UPS - 1 BUC MATERIALE DE PRINDERE SI INTERCONECTARE CALBLAJ SI INTERCONECTARE

Număr anunț
DA25064549
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.325,37 RON
Valoare atribuită
30.325,37 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.325,37 RON

din 30.325,37 RON estimat