Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE MINIMALA ANUALA SUPLIMENTAR LA REVIZIA TIP W FILTRU DE ULEI INL ULEI IN PUNTEA FATA INL ULEI IN PUNTEA SPATE TEST SCURT FILTRU USCATOR ANTIGEL SEALING RING FILTRU ULEI HIDRAULIC ULEI ANGRENAJE HYPOIDE VASELINA

Număr anunț
DA25084225
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.779,78 RON
Valoare atribuită
2.779,78 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.779,78 RON

din 2.779,78 RON estimat