Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale din latex ,sterile,pudrate(cu amidon),cu suprafata usor texturata,avand manseta rulata intarita si forma anatomica(manusi diferentiate pentru cele doua maini). Ambalaj:1 pereche(plic);50 perechi(set);400 perechi (bax). AQL:1,5(factorul de rupere:1,5% Marimi solicitate nr.7 = 500 perechi nr. 7.5= 500 perechi ; nr.8 = 200 perechi;

Număr anunț
DA25083671
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat