Atribuită Cumpărare directă

Kit SMR 051976-000 JBU-100-E 1buc 579796-000 SB-111 1 buc 263012-000 C25-100 2 buc 582616-000 E-06 2 buc 567513-000 BTV-10BTV2-CT 10 m

Număr anunț
DA25074661
Autoritate contractantă
COMUNA LISA (CUI 4443434)
Furnizor / câștigător
TOTAL HEAT S.R.L. (CUI 26455154)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,01 RON
Valoare atribuită
1.511,01 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,01 RON

din 1.511,01 RON estimat