Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria B, valabilitate 12 luni, incepand cu data de 25.02.2020, pentru auto cu numarul de inmatriculare PH23DPO si nr.de identificare WDF4156051U117864

Număr anunț
DA25069650
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,53 RON
Valoare atribuită
385,53 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,53 RON

din 385,53 RON estimat