Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 12*2.753; CEAPA KG 12*3.670; TELINA KG 12*5.505; PATRUNJEL KG 12*5.505; BANANE KG 37*5.505; USTUTOI KG 1.50*18.347; LAMAI KG 2*5.965; OUA BUC 60*0.413; CLEMNETINE KG 10*6.422; CARTOFI KG 60*2.752; PERE KG 64*6.422; PORTOCALE KG 56*4.128

Număr anunț
DA25061804
Autoritate contractantă
GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.348,64 RON
Valoare atribuită
1.348,64 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.348,64 RON

din 1.348,64 RON estimat