Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor si servicii pentru participarea proiectantului la fazele incluse in programul de control al lucrarilor de executie avizat de catre Inspectoratul de Stat in Constructii in cadrul proiectului intitulat „Consolidare, reabilitare si modernizare Camin cultural Turnu si amenajare curte” finantat prin PNDR 2014-2020, Axa LEADER, masura 4 ”Dezvolarea satelor” prioritatea 6 B”Incurajarea dezvoltarii locale in zone rurale” – contract de finantare nr. C1920074C202950202607/21.02.2019

Număr anunț
DA25052344
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
ALMECO FURNITURE SRL (CUI 24259755)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.500 RON
Valoare atribuită
33.500 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.500 RON

din 33.500 RON estimat