Atribuită Cumpărare directă

Sonde pentru litotritie, compatibile cu Swiss Lithoclast TRILOGY, de diferite dimensiuni, pentru fragmentarea calculilor cu localizare renala sau ureterala. Dimensiuni disponibile: Sonda Ø 3.4 mm, lungime 445 mm (cod FR-248) /4 buc Sonda Ø 1.5 mm, lungime 440 mm - pt mininefroscop Storz (cod FR-250) /2 buc Producator: EMS Elvetia

Număr anunț
DA25076562
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.770 RON
Valoare atribuită
7.770 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.770 RON

din 7.770 RON estimat