Atribuită
Cumpărare directă
BUC 1 10 S 5014428 TRAFALET VELUR HOLZER PROFI 100MM-126 14,96 BUC 1 20 S 5014411 TRAFALET POLIAMIDA HOLZER PROF 180MM-521 27,62 BUC 1 30 S 5010007 SET 2 ROLE FIR MOHAIR 100X5MM LT 09838 10,83 BUC 2 40 S 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 6,44 BUC 6 50 S 5001385 FOLIE DE PROTECTIE 0,03 mm 5x4m LT07668 5,90 BUC 1 60 S 7006373 DISPOZITIV PT RAZUIT 450MM LT06810 18,80 SET 1 70 S 1008037 SET 10 REZERVE PT DISP RAZUIT LT06815 7,68 BUC 2 80 S 5000186 ADEZIV MOCHETA FLOORING 6KG 63,34 BUC 2 90 S 5014502 PACHET SAVANA SUPER.15L INT.+AM 4L PROMO 184,03
- Număr anunț
- DA25083499
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 24960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622,89 RON
- Valoare atribuită
- 622,89 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.