Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV Val.amb PV-net -------------------------- -- -------- ---- ------- ----------- SUNCA PRAGA KG CAROLI KG 3,006 1 95,56 CARNACIORI AFUMATI KG KG 3,590 1 87,56 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST 60 1 263,40 NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L CA 1 12 61,44 ARISTOCRAT LAPTE PRAF 1KG BU 30 1 567,00 DIGESTA BISC.OVAZ 42G BU 60 1 65,40 DIGESTA BISC.ST CA MA41G BU 140 1 152,60 MILKA CHOCOMINIS 37,5G CU 10 24 187,20

Număr anunț
DA25062561
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15613310-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480,16 RON
Valoare atribuită
1.480,16 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480,16 RON

din 1.480,16 RON estimat