Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparare autovehicule: Reparatii motoare,transmisii; Inlocuit filter(ulei,aer,combustibil) Inlocuire placute si discuri frana Diagnoza autovehicule

Număr anunț
DA25064215
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
PFA MAN MARIUS MIHAIL (CUI 37608539)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.236 RON
Valoare atribuită
2.236 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.236 RON

din 2.236 RON estimat