Atribuită Cumpărare directă

Conform referatului de necesitate nr. 114/09.01.2020 se impune achizitionarea registrelor agricole pentru anul 2020-2024 deoarece registrele agricole detinute aferente anilor 2015-2019 expira.

Număr anunț
DA25101148
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.752,46 RON
Valoare atribuită
4.752,46 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.752,46 RON

din 4.752,46 RON estimat