Atribuită Cumpărare directă

Instruiri introductiv generale, instruiri periodice, consemnare instruiri, efectuarea de testare personal in domeniul SSM, controale interne, verificari procedee de lucru, consultanta, completare documentatii pentru anul semestrul 2.

Număr anunț
DA25071255
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI 23921438)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat