Atribuită Cumpărare directă

Glet finisare alb tip Ceresit CT 126 sac 20 kg.

Număr anunț
DA25075834
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,60 RON
Valoare atribuită
351,60 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,60 RON

din 351,60 RON estimat