Atribuită Cumpărare directă

4451 - Saci menaj economic 120 L. 20x2,20 ron 0201 - Laveta universala OTI 3 bc/ set 20x1,23 ron MCM - Manusi de menaj 20x1,58 ron 151410 - Detergent rufe automat Safe 10 kg 3x4,69 ron 0101 - Bureti canelura 3 buc / set 10x1,14 ron

Număr anunț
DA25088663
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION VASLUI SRL (CUI 15796792)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,30 RON
Valoare atribuită
252,30 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,30 RON

din 252,30 RON estimat