Atribuită Cumpărare directă

Solibond N-500g VM 13 BD 3M2-12g-2buc VM 13 D 3M2-12g-2buc VM 13 OP3- 12g- 1 buc VM 13 ENL-12g- 2buc

Număr anunț
DA25081391
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DENTOTAL PROTECT SRL (CUI 6812309)
Cod CPV
33141830-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,50 RON
Valoare atribuită
673,50 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,50 RON

din 673,50 RON estimat