Atribuită
Cumpărare directă
UPS Eaton 9SX 6000i RT3U, tower/rack 3U, topologie Online-DublaConversie cu sistem PFC, ecran LCD grafic, 6kVA, 5.4kW, intrare TB 10mm, iesiri TB, 2x4 IEC C13, 2x IEC C19 (16A), management de baterie Eaton ABM® si TCCM, porturi USB, RS232 remote on/off si poweroff, slot pentru netcard/modbus/relay, backup 11min@50%, 8min@70%, expandabil cu 9SXEBM180RT, recunoastere automata EBM -Baterie Eaton 9SX EBM 180V RT3U, pentru Eaton UPS 9SX5KiRT, 9SX6KiRT -Servicii instalare si punere in functiune UPS
- Număr anunț
- DA25097691
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.601,97 RON
- Valoare atribuită
- 14.601,97 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.