Atribuită Cumpărare directă

CABLU INTERN SPIROLOG SENZOR SAVINA GARANTIE MINIM 12 LUNI ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25083586
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,01 RON
Valoare atribuită
459,01 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,01 RON

din 459,01 RON estimat