Atribuită
Cumpărare directă
RECIPIENT GRADAT,CAPACITATE 180 ML,FOLOSIT PENTRU EXTRAGEREA MUCUSULUI CU BRONHOSCOPUL FLEXIBIL.ESTE PREVAZUT CU CAPAC LA CARE SUNT ATASATE 2 TUBURI,AMBELE CU CONECTOR LUER-LOCK.UN TUB ARE LA CAPATUL DISTAL UN CONECTOR DIN SILICON TRANSPARENT,CARE SE POTRIVESTE ORICARUI TIP DE BRONHOSCOP FLEXIBIL.AL DOILEA TUB ARE UN CONECTOR DIN PVC DE CULOARE ALBASTRA,SE FOLOSESTE PENTRU ASPIRATIE.PRODUS STERIL,DE UNICA FOLOSINTA CUTIE=20 BUC
- Număr anunț
- DA25083255
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.