Atribuită Cumpărare directă

1)Cablu intermediar pentru senzor Masimo SPO2 pt defibrilatorul Corpuls 3 (cablu cu mufa rosie) 2)Cablu intermediar pentru senzor Masimo Rainbow SPO2 1.2 m. model nou pentru defibrilatorul Corpuls 3 (Cablu intern 1,2 m 20p, 9 pini sub D). Cablul este cel cu mufa gri 3)Senzor deget Masimo reutilizabil pt adult/copil peste 30 kg pt defibrilatorul Corpuls 3

Număr anunț
DA25089635
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
31224400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.650 RON
Valoare atribuită
12.650 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.650 RON

din 12.650 RON estimat