Atribuită Cumpărare directă

Pachet stampile si tus format din: 2 buc. stampile datiera cu inaltime 4 mm cod 4820, 2 buc. stampila datiera cod 4729 cofnrom model anexat, 2 buc. tus stamplia albastru 28 ml cod DTR033-OFA si 2 buc. tus stampila negru 28 ml cod DTR-033-OFN conform anunt ADV1128576/06.02.2020

Număr anunț
DA25083105
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
30192150-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336 RON
Valoare atribuită
336 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336 RON

din 336 RON estimat