Atribuită
Cumpărare directă
Panou gol din plastic, dreptunghi Dimensiuni: 350x410mm semne din plastic, Lan?uri din material plastic alb-rosu Acestea sunt folosite în princial pentru delimitarea zonelor cu lucrari dar ?i în scop ornamental. Caracteristici: Culoare: rosu ?i alb Material: plastic Ambalat în punga individuala Lungime 3m. Grosime 8mm. * include 2 cleme (carabine) negre lan? ro?u cu alb din plastic, lan?uri din plastic, lan?uri pentru semnalizare, lan?uri plastic
- Număr anunț
- DA25100582
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 44175000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,54 RON
- Valoare atribuită
- 302,54 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.