Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare piese – set piese malaxor, pentru reparatie statie producere mixturi asfaltice. Brat Stanga buc 20 x 364,00 lei fara TVA; Brat Dreapta buc 2 x 390,00 lei fara TVA; Capac Brat buc 22 x 159,00 lei fara TVA; Kit Fixare brate buc 1 x 299,00 lei fara TVA; Sapa Stanga buc 20 x 165,00 lei fara TVA; Sapa Dreapta buc 2 x 178,00 lei fara TVA; Kit Fixare sape buc 1 x 279,00 lei fara TVA; Blindaj malaxor Dr. -capat buc 2 x 269,00 lei fara TVA; Blindaj malaxor ST. - capat buc 2 x 269,00 lei fara TVA; Blindaj malaxor Dr. - capat buc 2 x 439,00 lei fara TVA; Blindaj malaxor St. - capat buc 2 x 439,00 lei fara TVA; Blindaj inferior - capat buc 4 x 875,00 lei fara TVA; Blindaj buc 28 x 410,00 lei fara TVA; Blindaj siber inchidere buc 2 x 515,00 lei fara TVA; Blindaj siber buc 5 x 465,00 lei fara TVA; Kit fixare blindaj sibar buc 1 x 55,00 lei fara TVA; Kit fixare blindaj buc 1 x 599,00 lei fara TVA; Kit fixare blindaj capat buc 1 x 199,00 lei fara TVA; Transport la locatie - 1 x 2.500,00 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA25101654
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
- Furnizor / câștigător
- FIBA TECH SOLUTIONS SRL (CUI 32923934)
- Cod CPV
- 43620000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.312 RON
- Valoare atribuită
- 40.312 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.