Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste implementarea, asistenta tehnica si mentenanta programului de registratura si arhiva electronica la nivelului primariei orasului Rovinari. Mentionam ca perioada de testare a acestui soft la nivelul institutiei a expirat, iar acesta s-a dovedit foarte util simplificand si fluidizand activitatea administrativa.
- Număr anunț
- DA25098869
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.