Atribuită Cumpărare directă

CF226A (26A) CARTUS TONER BLACK (3100 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M402D M402DN M426DW M426FDW. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 7 zile. Beneficiar : FSEGA proiectul privind Invatamantul Secundar ROSE, subproiect : Implicare,calitate,studenti promovabili-un obiectiv realizabil (Epromovat). Solicitant: Geczi Felicia

Număr anunț
DA25071456
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
796,54 RON
Valoare atribuită
796,54 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,54 RON

din 796,54 RON estimat