Atribuită
Cumpărare directă
EBI8971/ulei servo/1 buc/18.69Ron/buc MO090303/degripant/1 buc/14.25Ron/buc MO090303/degripant/1 buc/14.25Ron/buc YT4508/scula yato/1 buc/21.98Ron/buc YT0705/scula yato/1 buc/49.34Ron/buc YT0710/scula yato/1 buc/7.16Ron/buc HEP999G12-1.5/antigel/1 buc/23.07Ron/buc 8JA007589-001/mufa rapida/1 buc/20.53Ron/buc OPE1942003/ulei motor/1 buc/79.34Ron/buc FEBI6161/ulei servo/1 buc/30.82Ron/buc RO703141410/01/gasket/1 buc/23.32Ron/buc CAS 217-4/ulei motor/1 buc/59.94Ron/buc BO30112/sigurante/1 buc/1.64Ron/buc MBF41000/lichid frana/1 buc/19.34Ron/buc YT06160/scula yato/1 buc/55.75Ron/buc ALC 04-5/ulei motor/1 buc/52.44Ron/buc ALC 08-1/ulei servo/1 buc/15.73Ron/buc RO0182015364R/01/cablu acceleratie/1 buc/92.82Ron/buc MO090505/spray contact/1 buc/15.01Ron/buc mai putin
- Număr anunț
- DA25074193
- Autoritate contractantă
- S.C. ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI 27259180)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615,42 RON
- Valoare atribuită
- 615,42 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.