Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare CLORAMINA T 6KG/GALEATA 6KG/GAL Buc 12 250 DERO - detergent automat 20KG DLE081 Buc 5 95 DERO - detergent automat 10KG det.10 Buc 10 60 FAIRY 800ml - detergent vase 8001090902474 Buc 30 6.8 Pastile pt. masina de spalat 52 buc FINISH FIN Buc 20 71 Prosoape V albe 150/set 2strat standard 16204 Buc 200 4.2 Calgon pudra 500g DB002 Buc 20 9.5 Detartrant NUFAR 800ml DFA259 Buc 20 6.2 Burete vase canelat 1buc/set Stella AZ-2770P Buc 100 0.39 Sano Paper Monorola 780G /100M - prosop din hartie, 2 str. 7290014004818 Buc 20 10.2 Sano Forte Plus 750ml 7290000289748 Buc 30 13.2 PRONTO SPRAY DJ0007 Buc 20 11.6 Sano Poliwix Parquet Luxury Hotel 2l (det.pt. parchet) 7290013268839 Buc 15 18.5 DOMESTOS 750ml DLE174 Buc 50 6.5 IGIENOL - dezinfectant multisuprafete 750ml 5946004007520 Buc 30 14.8 Biocarpet 750ml DIN025 Buc 7 8.8 Sano Clear Blue Trigger 1L - detergent geamuri 7290005425646 Buc 30 9.96 Matura VALS (fir lung) 31101 Buc 10 8.2 Mop bumbac 300gr. 33112 Buc 30 4.8 Saci menaj 35L/30buc LDPE cu urechi albastri AZ1-WNS-3883 SET 50 6 Lavete umede 3buc/set D42-SHRO-1002 SET 30 2.95 Sano Sushi M - manusi menaj din cauciuc cu aloe vera 7290010883370 per. 30 5.2 Sano 00 Bathroom Cleaner 1L detergent universal pentru baie 1L 7290012117039 Buc 30 9.5 Sano X Powder Lemon 600g - praf de curatat cu inalbitor 7290000286594 Buc 50 5.4 Perdele lucrate cu rejansa 5Mx2.5M perd Metri 55 45 Draperie dr1 Buc 4 55 IGIENOL - dezinfectant multisuprafete 750ml 20X14.8 SAN
- Număr anunț
- DA25035347
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALĂ FILIAȘI (CUI 17123369)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.672,40 RON
- Valoare atribuită
- 13.672,40 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.