Atribuită Cumpărare directă

DOMESTOS 2L BUC 5 IGYENOL DEZINFECTANT SPRAY BUC 6 SAPUN LICHID 5L ANTIBACTERIAL BUC 5 HARTIE IGIENICA 3STR 32/BAX BUC 3 PASTILE DEZINFECTANTE JASOL 500G BUC 1

Număr anunț
DA25021219
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1.CEFA (CUI 19592302)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,70 RON
Valoare atribuită
628,70 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628,70 RON

din 628,70 RON estimat