Atribuită
Cumpărare directă
Sistemul permite transferul lateral al pacientului intr-un mod sigur si confortabil, fara ridicarea acestuia. Consta intr-un bord compact, usor si foarte rezistent si o husa glisanta acoperitoare. Husa ce acopera board-ul este rezistenta la apa, usor de igienizat, moale la atingere, cu o suprafata alunecoasa la interior ce permite alunecarea facila. Se poate efectua transferul pacientilor intre paturi, targi, mese de operatie, mese radiologice, etc. Se pot transfera pacienti cu o greutate de pana la 135 kg, intre doua suprafete cu un spatiu de 20 cm si la o distanta de 20 cm. Produsul este radiotransparent. Dimensiune: 180 x 50 cm. Dispozitiv medical, Clasa I conform 93/42/EEC.
- Număr anunț
- DA25074865
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33192160-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.220 RON
- Valoare atribuită
- 3.220 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.