Atribuită Cumpărare directă

culoare – aspect alb, alb-galbuie, uniforma ; miros (daca este cazul) caracteristic produsului, placut ; gust (daca este cazul) caracteristic produsului, placut ; alte caracteristici : continut de grasime min. 2,8%. mai BRANZA PROASPATA DE VACI DIETETICA AMBALATA IN PUNGI DE 1 KG. lichid omogen lipsit de impuritati vizibile si sedimente; -consistenta fluida; -culoare alba cu nuanta usor galbuie uniforma; -gust si miros placut, dulceag caracteristic laptelui. mai putin

Număr anunț
DA25019971
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,20 RON
Valoare atribuită
237,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,20 RON

din 237,20 RON estimat