Atribuită
Cumpărare directă
1. disc fai Q355x3.5x22.4=5x53.00; 2. piatra polizor Q200x20=6x141.00; 3. cale geam termopan 3mm, 5mm= 400x0.70; 4. burghiu sds 6.5x300= 5x82.00; 5. burghiu sds 7x300= 8x94.00; 6. coltar al fara plasa= 10x4.50; 7. electrozi sudura supertit 3.25= 10x17.00; 8. teu bz 1/2= 12x8.50; 9. cablu myym 3x2.5= 100x5.50; 10. adeziv mp75 =3x28.00; 11. nisip spalat= 1x138.00
- Număr anunț
- DA25020483
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.642 RON
- Valoare atribuită
- 3.642 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.