Atribuită Cumpărare directă

NR. CRT. Denumire reactiv SPECIFICATII/TERMEN DE EXPIRARE CANTITATE SOLICITATA PRET UNITAR LEI-CONFORM OFERTA 1 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. AMIKACINA 30 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 2 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. AMOXICILINA+ACID CLAVULANIC 20/10 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 3 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. AMPICILINA 10 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 4 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. AMPICILINA+SULBACTAM 10/10 micrograme 5x50/minim 1 an 500 41 82 5 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. AZITROMICINA 15 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 6 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. AZTREONAM 30 micrograme 5x50/minim 1 an 500 41 82 7 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFACLOR 30 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 8 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFIXIMA 30 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 9 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFOXITINA 30 micrograme 5x50/minim 1 an 500 41 82 10 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFOTAXIM 30 micrograme 5x50/minim 1 an 500 41 82 11 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFOTAXIM+ACID CLAVULANIC 30/10 micrograme 5x50/minim 1 an 250 200 200 12 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFTAZIDIM 30 micrograme 5x50/minim 1 an 500 41 82 13 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFTAZIDIM+AVIBACTAM 30/20 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 14 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFTRIAXONA 30 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 15 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CEFUROXIM 30 micrograme 5x50/minim 1 an 250 41 41 16 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CIPROFLOXACIN 5 micrograme 5x50/minim 1 an 750 41 123 17 DISCURI ANTIBIOGRAMA CPR. CLINDAMICIN 2

Număr anunț
DA25028965
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.894 RON
Valoare atribuită
1.894 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.894 RON

din 1.894 RON estimat