Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare de produse sanitare necesare organizarii Cursului Tape Biomecanic pentru Controlul Miscarii, ce va avea loc la Complex Olipic Sydney 2000 - Izvorani, in perioada 17.02-18.02.2020: - Dynamic Tape Original Black TATOO 5cm x 5m = 40 buc x 49.60 lei = 1984,00 lei fara TVA - Dynamic Tape Eco 7,5cm x 5m =20 buc x 66.40 lei = 1.328,00 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25031662
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL SPORT SOLUTIONS SRL (CUI 36308703)
- Cod CPV
- 33141111-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.312 RON
- Valoare atribuită
- 3.312 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.