Atribuită Cumpărare directă

Model Producator Tecnoware Model ERA PLUS 1100 Code FGCERAPL1100 Specificatii tehnice Tip Line-interactive Interfata 1 x USB Capacitate 1100 VA Putere 770 W Schuko (Battery Backup) 2 Timp mediu de functionare 10 minute Timp Incarcare 4 ore Dimensiuni 101 x 142 x 279 mm Greutate 4.5 kg

Număr anunț
DA25031957
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,07 RON
Valoare atribuită
268,07 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,07 RON

din 268,07 RON estimat