Atribuită
Cumpărare directă
Incaltaminte de protectie, Articole de imbracaminte, Vestă cu fermoar - 2 buzunare externe tip LOCK SYSTEM - 2 buzunare cu fermoar - Buzunare înclinate pentru un acces mai ușor - 1 buzunar la piept - Suport pentru ecuson - Dungi reflectorizante pe buzunar și la spate Material 100% poliester PONGEE RIPSTOP 240T, 180 gr/m2 VESTA ESTE PERSONALIZATA PRIN BRODARE, Pantaloni de salopeta cu intarituri din material Oxford 600D in zona genunchilor. Pantalonii au buzunar pentru genunchiere, buzunare multifunctionale pentru depozitare si talie elastica. Material: 65% poliester, 35% bumbac de 240 g/mp. Marimi: de la S la 3XL Bluza de salopeta cu intaritura Oxford 600D, o tesatura foarte rezistenta la frecare. Bluza are fermoar acoperit, buzunarele de la piept acoperite si doua buzunare in lateralele de jos. Zona coatelor este intarita. Bluza are mansete din tricot, ajustabile. Material: 65% poliester, 35% bumbac de 240 g/mp. Marimi: de la S la 3XL. BLUZA ESTE PERSONALIZATA PRIN BRODARE
- Număr anunț
- DA25025164
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM SAFETY SRL (CUI 29210639)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.366,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.366,80 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.