Atribuită
Cumpărare directă
CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CARTOFI ALBI FR KG CI CEAPA GALBENA AT KG CI CEAPA GALBENA AT KG CI USTUROI ES CCA.200G BUC C PASTARNAC RADACINA RO KG PATRUNJEL RADACINA RO KG TELINA RO KG CI MORCOV GASTRO RO KG CI MORCOV GASTRO RO KG CI PATRUNJEL LG RO C.I ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI D-ALE G.SFECLA ROSIE 4200 HORTICONS BULION 18% 1L SULTAN PAS.TOM.24% 800G+7 BUNGE PRO.F1 ULEI FL.SOA. HUTTON MELCISORI 6 OUA 25 HUTTON ROMBURI 6 OUA 250G MAGGI IDEEA Z BOLOG.60G EUGENIA CR.CACAO 56X36G ROLLINI PRAJIT.CAISE28G AVI OUA COD 2 CLASA M 30 TACAM PUI PG. BAX BONDUELLE MAZARE CONGELAT HELGA SMANTANA 20% 900G DERONI OREZ PILAF 1KG BANEASA PESMET ALB 500G SORICA ULEI FLOAREA S1L
- Număr anunț
- DA25034141
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.900,46 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.