Atribuită Cumpărare directă

FRAXIPARINE 3800UI-0.4ML SOL.INJ X 10SER

Număr anunț
DA25025969
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33640000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,20 RON
Valoare atribuită
658,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,20 RON

din 658,20 RON estimat