Atribuită
Cumpărare directă
RMN ABDOMINAL CU SUBSTANTA SI RMN COLANGIO;CT craniu nativ si cu substanta;CT CRANIU NATIV cu substanta;RMN abdominal nativ si cu substanta;RMN PELVIN NATIV SI CU SUBSTANTA DE CONTRAST ADMINISTRATA INTRAVENOS;CT abdomen nativ si cu substanta de contrast administratata intravenos;CT regiune toracica nativ si cu substanta
- Număr anunț
- DA25025267
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL MEDICAL BUCOVINA SRL (CUI 28948302)
- Cod CPV
- 85150000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.125 RON
- Valoare atribuită
- 4.125 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.