Atribuită
Cumpărare directă
Hartie fotosensibila model SONY UPP-210HD pentru aparat radiologie Producator: SONY Medical Format: rola; Dimensiuni: 210mm(latime)x 25m(lungime) Rola - format A4 Hartie fotosensibila de calitate superioara, densitate inalta Produsul prezinta declaratie de Conformitate (CE) in concordanta cu Directiva 93/42/CEE a Consiliului Europei privind dispozitivele medicale
- Număr anunț
- DA25024773
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.002,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.002,50 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.