Atribuită Cumpărare directă

Lapte ,unt,telemea,iaurt

Număr anunț
DA25020832
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P.1 HUNEDOARA (CUI 23134397)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,32 RON
Valoare atribuită
675,32 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,32 RON

din 675,32 RON estimat